Filtr powietrza  ECC 125004
Filtr powietrza ECC125004
ECC 125004
Zastosowanie w maszynach:
Średnica wylotu 127 mm (5.00 inch)
Maksymalna średnica korpusu 317.5 mm (12.50 inch)
Długość korpusu 280.1 mm (11.03 inch)
Skuteczność 99.9
Std. test skuteczności ISO 5011
Przepływ znamionowy – zakres nis. 19 m³/min (671 cfm)
Przepływ znamionowy – zakres śr. 23.5 m³/min (830 cfm)
Przepływ znamionowy – zakres wys. 26.9 m³/min (950 cfm)
Ograniczenie – zakres nis. 102 mm H2O (4.02 inch H2O)
Ograniczenie – zakres śr. 152 mm H2O (5.98 inch H2O)
Ograniczenie – zakres wys. 203 mm H2O (7.99 inch H2O)